./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Lider Dance.
  • 181
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Lider Dance

 
Młodość, talent oraz niezwykła pasja, jaką jest muzyka to słowa, które doskonale opisują zespół Lider Dance. Zadebiutował on w roku 2004 w Uniejowie i był dziełem kooperacji Marcina Madajskiego oraz Marcina Tomczyka. Jednak dopiero, kiedy do grupy dołączyła Karolina Michalak, niezwykle utalentowana laureatka wielu konkursów wokalnych Lider Dance stał się kompletny.

Najbardziej lubianym oraz najczęściej odsłuchiwanym w sieci utworem zespołu jest niezaprzeczalnie piosenka „Kim Ty Jesteś”. Mimo wielu lat przebytych na scenie grupa nie osiada na lurach. Ciągle tworzy nowe dzieła oraz teledyski, które doskonale oddają treści przekazywane przez artystów w swoich utworach. Ostatnio nagrany teledysk do utworu „Zabiorę Cię” okazał się prawdziwym hitem!

Lider Dance nie pozwala swoim fanom na nudę, o czym świadczy kalendarium ich koncertów. Wokaliści grają bowiem w każdy weekend. Chcąc dowiedzieć się więcej, możesz zajrzeć na ich stronę internetową: www.liderdance.pl. Znajdziesz tutaj najnowsze teledyski zespołu, galerię zdjęć, biografię, oraz wszelkie aktualności, które dotyczą życia i funkcjonowania grupy. Lider Dance ma swoje konto również na Facebook’u, więc z łatwością możesz dołączyć do grona ich fanów i śledzić na bieżąco wszystkie newsy mające związek z zespołem. Niezwykle godne podziwu jest to, iż mimo długiego stażu oraz ogromnej ilości fanów, Lider Dance ciągle powtarzają, że dla nich najważniejsza jest publiczność, oraz kontakt z nią. To dla nich tworzą nowy repertuar.

Jeżeli więc chcesz posłuchać grupy, dla której muzyka disco polo i Dance jest nie tylko metodą na życie, ale również niezwykłą pasją, nie zastanawiaj się Lider Dance jest tym zespołem, którego szukasz!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Tomasz Jablonski [21.10.2019]
Czemu Karolina Michalak od eszła z lider Dance???
2 Online « 202 Dziś « 845 604 Odwiedzin