./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Masters.
  • 343
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Masters

 
Masters to stosunkowo młody zespół disco polo, powstały w 2008 roku. Założycielem i inicjatorem powstania bandu był Paweł Jasionowski, który jest nie tylko wokalistą, ale także producentem oraz kompozytorem wielu piosenek zespołu. W dodatku posiada on własne studio nagraniowe, w którym nagrywa piosenki ukazujące się później na płytach.

Założyciel zespołu Mastrers jest związany z muzyką już od najmłodszych lat. Ma za sobą 12 lat nauki gry na fortepianie oraz saksofonie. W dzieciństwie występował w Miejskiej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Zambrowie, a do tego jest absolwentem Szkoły Muzycznej w Łomży. Paweł ma za sobą także występy medialne, m.in. prowadzenie niedzielnego programu Dancefloor emitowanego w stacji iTV.

Zespół Masters z roku na rok zyskuje coraz szerszą publiczność, która zjawia się na koncertach. Band koncertuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą, np. w USA, w Niemczech, na Litwie lub w Belgii. Do najbardziej znanych utworów zespołu należą: Żono moja, Bella, Schody do nieba czy Szukam dziewczyny. Piosenką, która zyskała największą popularność jest bezapelacyjnie utwór Żono moja. Kawałek ten jest grany podczas wielu tanecznych imprez, w szczególności na weselach. Teledysk do tej piosenki cieszył się równie dużą popularność, o czym może świadczyć wynik 26 mln odsłon w serwisie YouTube.
Zespół cieszy się dużym uznaniem i za swą pracę otrzymuje liczne nagrody, np. Nagrodę Złotego Żubra, którą kapeli przyznał burmistrz rodzinnego miasta Pawła Jasionowskiego.
Masters bardzo chętnie angażuje się w działalność charytatywną. Świadczą o tym np. występy podczas koncertów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy koncerty w domach dziecka.

Na stronie internetowej można poznać dokładniejsze fakty z życia zespołu, obejrzeć galerię zdjęć, dowiedzieć się kiedy ukaże się nowa płyta, jak i posłuchać największych przebojów bandu.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
17 Online « 130 Dziś « 988 142 Odwiedzin