./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Rompey.
  • 249
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Rompey

 
"Człowiek renesansu" – to najkrótszy opis pomysłodawcy, założyciela i głównego wykonawcy w zespole Rompey! Marcin Rąpała, – bo o nim mowa – walczył o swój sukces próbując sił na różnych drogach zawodowych, ale dopiero muzyka disco polo przyniosła mu zasłużoną popularność. Nie oznacza to, że na innych płaszczyznach radził sobie gorzej – nic z tych rzeczy! Jako reżyser filmowy nakręcił film "Antoś" oraz występował publicznie motywując ludzi do działania, co spotykało się zawsze z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

Jako wokalista disco polo zawładnął sercami słuchaczy w błyskawicznym tempie, potwierdzając swój niesamowity talent. Pierwszy opublikowany utwór, do którego powstał również teledysk, prawie z miejsca zaliczył kilkaset tysięcy wyświetleń – mowa oczywiście o utworze "Selfi". Na kolejne uderzenie nie trzeba było długo czekać: "Mała, ty już nie pij" to piosenka, która odbiła się szerokim echem na imprezach w całej Polsce, co znalazło swoje odzwierciedlenie w ilości wyświetleń na serwisach internetowych.

Tematyka piosenek tworzonych przez Marcina Rąpałę odnosi się do kwestii damsko – męskich, ujmowanych w oryginalny i nietuzinkowy sposób, jednocześnie zgodny z najświeższymi trendami. Jeśli dodać do tego porcję energicznej muzyki, którą tworzą producenci FunkyStrike oraz G&K, musi się to skończyć (czy raczej zacząć!) naprawdę mocnymi hitami! Jeśli planujesz zorganizować zaj***sty melanż, koniecznie skontaktuj się z zespołem Rompey – wschodząca gwiazda może już niedługo nie mieć zbyt wielu wolnych terminów!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 22 Dziś « 1 001 105 Odwiedzin