./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Avanti.
  • 258
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Avanti

 
Zespół AVANTI powstał w roku 1998 w Wasilkowie niedaleko Białegostoku z inicjatywy Grzegorza Szarkowskiego. Grupa bardzo aktywnie koncertuje po całej Polsce, chcąc się podzielić z fanami pasją i miłością do muzyki a także uprzyjemnić im czas i zapewnić doskonałą zabawę.

Zespół do tej pory wydał trzy autorskie płyty: "Kolorowe sny", "Wspomnienie z wakacji" oraz "Reaktywacja". Ostatnia płyta w połączeniu z poprzedzającym ją singlem "Kropelki dwie" to efekt współpracy AVANTI z warszawską firmą HIT n HOT.

Teledyski grupy zobaczymy zarówno w telewizji, np. ITV Discostacja i TVS Vipo, jak i na kanale zespołu na YouTube. Wysokiej jakości wideoklipy do utworów "Kropelki dwie", "Ten kto się śmieje" czy "Nasza ławka" wykonane zostały na profesjonalnym poziomie i doskonale oddają klimat piosenek AVANTI.

Zespół nie boi się występować na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki czy Don Wasyl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu grupa ma doskonały kontakt z publicznością. Jej pasja i zaangażowanie natomiast pozwalają z pokorą przyjąć każdą krytykę oraz uczyć się z niej i ciągle wychodzić na przeciw oczekiwaniom wszystkich fanów zespołu. AVANTI przyznaje, że chce udowodnić, iż disco polo to nie muzyka niszowa i na równi może rywalizować z innymi nurtami muzycznymi w kraju.

Grupa posiada oficjalny fanpage na Facebook'u zawierający najnowsze informacje na temat zbliżających się występów oraz odczucia zespołu po odbytych już koncertach. Portal społecznościowy to także miejsce, gdzie spotykają i łączą się fani AVANTI, tworząc wielką muzyczną grupę przyjaciół wspierających ulubiony zespół. Band posiada także stronę internetową, na której znajdziecie biografię zespołu, galerię zdjęć, utwory do ściągnięcia oraz informacje kontaktowe grupy, gdybyście chcieli, aby zespół zagrał na waszej imprezie.

AVANTI to wielka dawka pozytywnej energii i wyjątkowych emocji, której warto doświadczyć.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 51 Dziś « 992 078 Odwiedzin