./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Bodzio Dance.
  • 258
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Bodzio Dance

 
Bodzio Dance – to grupa, która aktywnie zaczęła grać i występować na scenie wiosną 2009 r. Twórcą i leaderem tego przebojowego zespołu jest Tomasz "Bodzio" Bodak – wokalista, kompozytor i autor tekstów. Sam artysta twierdzi, że „disco-polo jest dla mnie muzyką, którą kocham, wielką pasją i powołaniem”.

Pomimo niezbyt długiego stażu zespół bardzo dużo koncertuje i może pochwalić się występami u boku takich gwiazd jak: Bad Boys Blue, Katerine, Boys, D-bomb, Cliver, Masters, Don Wasyl Roma, Sylwia Grzeszczak & Liber, Norbi, Grupa Operacyjna, Sumptuastic czy Kamil Bednarek. Dzięki tym występom Bodzio Dance stał się bandem rozpoznawalnym i bardzo lubianym.

Doświadczenie, które zdobywał na scenie otworzyło zespołowi drogę do sukcesu. Przy okazji Bodzio Dance otrzymał wiele wyróżnień na festiwalach i portalach internetowych o tematyce disco polo. Najważniejsze osiągnięcia to: "Odkrycie Roku 2009", "Debiut Roku 2009", 2 miejsce w konkursie debiutów „Disco Bandżo Ryjewo 2012” czy start w preselekcjach do Eurowizji 2011.

Bodzio Dance do tej pory ma na swoim koncie jeden autorski krążek zatytułowany "Pierwszy krok". To zbiór 13 piosenek nagranych w klimatycznym nurcie klasycznego disco polo. Oprócz płyty, wokalista cały czas pracuje nad nowymi singlami oraz teledyskami do najpopularniejszych utworów.

Tomasz Bodak, poza ogromną miłością do muzyki tanecznej, w wolnych chwilach rozwija swoją pasję związaną z ukończonymi studiami na kierunku pedagogika – animacja kultury. Obecnie organizuje koncerty, festiwale oraz różnego rodzaju imprezy dla Kożuchowskiego Ośrodka Kultury i Sportu ZAMEK.

Bodzio Dance posiada oficjalną stronę internetową oraz fanpage na Facebook'u. Na stronie internetowej znajdziecie między innymi: informacje o zespole, dyskografię, dane kontaktowe oraz dział multimedia, gdzie będziecie mogli posłuchać przebojów grupy. Na Facebooku znajdziecie najnowsze informacje o zbliżających się koncertach i posty związane z codziennym życiem zespołu. Komentując wpisy będziecie mogli stać się częścią historii Bodzio Dance.

Bodzio Dance to zespół, któremu w sercu gra disco polo i tą miłością do muzyki chcą się ze swoimi fanami dzielić.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 52 Dziś « 992 079 Odwiedzin