./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Exelent.
  • 339
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Exelent

 
Trójka wystrzałowych, przystojnych, energicznych facetów, dobry bit oraz oszałamiające teledyski i przepis na udany projekt muzyczny gotowy. Damian, Filip i Błażej stworzyli trio, którego siła podbiła scenę muzyki rozrywkowej w oszałamiającym tempie.

Publikując swój debiutancki utwór „Valerie” w roku 2011 w sieci, już po kilku dniach rozgorzało forum, domagając się głosem licznych użytkowników jeszcze większej dawki mocnego disco w wykonaniu chłopaków. Muzycy w błyskawicznym tempie pracowali nad nowymi utworami oraz teledyskami, produkując hit za hitem. Wymienić warto w tym miejscu takie przeboje, jak „Podobasz mi się mała”, „Kocham Cię” ale także wysmakowane projekty z „Sequence”, jak bestseller „Najpiękniejsza”, czy evergreen „Tak kochać”, będący owocem współpracy z „Crump”.

Sukces grupy „eXelent” nie byłby możliwy bez sporej liczby tras koncertowych zespołu po różnych scenach muzycznych oraz w znanych klubach. Energiczne i barwne występy elektryzują publiczność, która dzięki popularności chłopaków w internecie bardzo licznie pojawia się na występach muzyków.

Świeżość aranżacji ale także profesjonalne podejście do odbiorcy sprawiło, że najpóźniej w roku 2015 „eXelent” stało się uznaną i popularną grupą muzyczną na rynku disco-polo. Na pierwszy rzut oka widać fachową współpracę muzyków, z których każdy jest odpowiedzialny za swoją dziedzinę: Damian jest wiodącym muzykiem „głową” grupy. Tworzy teksty oraz aranżacje, które we współpracy z pozostałymi członkami przerabia na muzyczne perełki. Filip i Błażej zajmują się choreografią oraz tańcem. To dzięki nim możemy degustować się wyrafinowanymi klipami oraz podziwiać spójne i dopracowane widowisko taneczno-muzyczne w trakcie koncertów zespołu.

Bez wątpienia zespół „eXelent” jest wiodącym przedstawicielem nowego, świeżego powiewu w muzycznej atmosferze dyskotekowych melodii, a dzięki umiejętności korzystania ze współczesnych środków promocji w internecie popularność projektu zatacza coraz szersze kręgi.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
leń [24.10.2019]
chcę założyć zespół disco polo
leń [24.10.2019]
chcę założyć zespół disco polo
1 Online « 130 Dziś « 988 142 Odwiedzin