./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    SunRisee.
  • 229
    Słuchacze

    radia Disco Polo

SunRisee

 
Sunrisee to bardzo młody zespół z Kraśnika, który pierwsze sukcesy zaczął odnosić w 2014 roku. W skład grupy wchodzi czterech przystojnych chłopaków, których połączyła muzyka disco polo i chęć przekazania jej pozytywnych wibracji całej Polsce.

Adrian Gunia to dwudziestoletni leader zespołu a zarazem wokalista i klawiszowiec Sunrisee. Już w wieku pięciu lat postanowił, że to z muzyką zwiąże swoją przyszłość. Gdy skończył sześć lat zaczął naukę gry na organach. Adrian jak większość młodych mężczyzn interesuje się samochodami i sportem - zwłaszcza piłką nożną, w którą gra na hali.

Jarosław Strumiński pochodzi ze Stróży Kolonii i ma dwadzieścia dwa lata. Jest studentem Politechniki Lubelskiej. W wieku jedenastu lat rozpoczął szkołę muzyczną, a swoich przyjaciół z zespołu poznał w gimnazjum. W Sunrisee gra na klawiszach.

Bartłomiej Pcionek to dwudziestodwuletni mieszkaniec Majorat. Na co dzień pracuje na kierowniczym stanowisku w firmie drogowo-mostowej. W zespole gra na perkusji.

Karol Babiarz to osiemnastoletni gitarzysta zespołu pochodzący z Zakrzówka Wsi. Ciągle się uczy. Od sześciu lat gra na gitarze. Jego kolejną pasją jest izraelska sztuka walki Kray Maga, którą z zapałem trenuje.

Piosenki Sunrise pojawiają się w internetowych stacjach radiowych oraz w telewizji, np. w Polo TV. Sam zespół brał udział w trzeciej edycji programu Disco Star 2015 r., gdzie doszedł do etapu występów na żywo.

Do tej pory zespół wypuścił dwa oficjalne teledyski do swoich autorskich piosenek: A gdybyś ty oraz Tak czy nie. Trzeba przyznać, że wideoklipy te są na bardzo dobrym wysokim poziomie i ogląda się je z prawdziwą przyjemnością.

Oprócz piosenek autorskich, zespół śpiewa także covery. Sunrisee możesz usłyszeć na studniówkach, weselach, dożynkach, dniach miejscowości i festiwalach. Z koncertu na koncert grupa zyskuje coraz więcej fanów. Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku zespół ma już ponad tysiąc polubień. To tutaj słuchacze stają się częścią życia chłopaków, na bieżąco śledząc ich poczynania i komentując posty Sunrisee. Tutaj także znajdziesz terminarz ze zbliżającymi się koncertami. Zespół posiada również stronę internetową, na której znajdziesz galerię zdjęć grupy, autorskie piosenki do odsłuchania oraz informacje kontaktowe.

Mimo młodego wieku widać i słychać, że zespół Sunrisee wyjątkowo dobrze czuje się w nurcie disco polo. Dlatego z niecierpliwością czekamy na pierwszą autorską płytę!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
ZNAJOMY [18.04.2016]
zakończył działalność w przedstawionym składzie IV 2016.
ZNAJOMY [18.04.2016]
zakończył działalność w przedstawionym składzie IV 2016.
2 Online « 22 Dziś « 1 001 105 Odwiedzin