./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Gasek.
  • 202
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Gasek

 
GESEK - Czas na DISCO to projekt muzyczny Łukasza Geska - muzyka, wokalisty, gitarzysty i kompozytora.

Artysta urodził się w Elblągu w 1982 roku. Już od najmłodszych lat związany był z muzyką. Oprócz gitary, uczył się także grać na pianinie. Nigdy nie był związany z jednym nurtem muzyki. Założył lokalny zespół rockowy SOBOTA oraz zespół imprezowo-weselny LP.

Jednak największe sukcesy Gesek osiąga zdecydowanie dzięki muzyce disco-dance. Łukasz z zespołem był finalistą drugiej edycji show muzycznego BITWA NA GŁOSY - emitowanego w TVP2. Płyta grupy "Razem" - wydana po zakończeniu konkursu zdobyła miano złotej. GESEK występował także w MUST BE THE MUSIC, gdzie zdobył uznanie jury - a w głosowaniu internetowym - czwarte miejsce i nagrodę pieniężną.

Z zespołem MEJK oraz z zespołem BOYS - GESEK miał okazję śpiewać w duetach ("Tolkmicka Pastorałka", "Wolność").

Najbardziej znane utwory artysty to "Na koncercie w dyskotece", "Nago, Nago...", czy "Dziewczyna w bikini". GESEK z przyjemnością gra w klubach, dyskotekach czy na dużych scenach imprez plenerowych.

To właśnie projekt GESEK - Czas na DISCO - robi największą furorę wśród fanów artysty. Każdy singiel wydany przez wykonawcę pojawia się na wysokich miejscach tanecznych list przebojów. Teledyski, możecie obejrzeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych - a zespół występuje w całym kraju. Lista fanów Łukasza rośnie w szybkim tempie. Zaobserwujecie to chociażby na oficjalnym fanpage'u artysty na Facebook'u, gdzie liczba słuchaczy sięga prawie piętnastu tysięcy! Na Facebook'u znajdziecie także informacje o zbliżających się koncertach. To również świetne miejsce, by zadać pytanie artyście lub skomentować jego występ.

Oprócz Facebooka, Łukasz posiada także kanał na YouTube - gdzie będziecie mogli obejrzeć jego teledyski i wideo z koncertów, oraz oficjalną stronę internetową.

Wchodząc na stronę, przekonacie się, że Łukasz Gesek to bardzo wszechstronny człowiek. Zespół disco polo to tylko jeden z projektów, którym przewodzi piosenkarz. Gesek swoim nazwiskiem sygnuje również Agencję Artystyczną, która działa od 2006 roku. Twórcą i właścicielem firmy jest właśnie Łukasz. Agencja zajmuje się organizacją i prowadzeniem wesel, studniówek, imprez plenerowych, jak festyny czy imprezy dla najmłodszych, reklamą oraz fotografią. Agencja prowadzi także działalność edukacyjną w obszarze nauki gry na instrumentach oraz zajęć wokalnych.

Ciężka praca, jaką każdego dnia wykonuje Łukasz Gesek może przynieść tylko doskonałe efekty. I są one widoczne: w świetnych tekstach, muzyce - doskonałej do tańca i w liczbie fanów wokalisty - która ciągle rośnie.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 22 Dziś « 981 138 Odwiedzin