./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Big Dance - Pieniążki
   
  Komentarze
  Radio Polo
  Didżej daj piosenkę slubna dla mojej żony w dniu rocznicy Małgorzaty jak zmaez się to dawaj pozdrawiam okolice Chełma
  Rafik
  30.04.2020
  Disco Party
  Proszę o piosenkę slubna dla mojej żony w dniu rocznicy Małgorzata
  Rafik
  30.04.2020
  Gold Stacja
  mam jedno pytanie.co sie stalo z prowadzaca radio nasielsk Magda wysoka
  jasiek
  29.04.2020
  Radio IRN
  to bylo moje pierwsze radio internetowe ktore zaczolem sluchac a prowadzaca wtedy byla Magda wysoka
  janusz augustynowski jasiek
  29.04.2020
  Disco Planeta
  gradzie fainom muzyke graicie aszz do stu lat i wiecei pozzdrawia paweł zmazzowieckiego puscie dage i baste i stachurskiego i di bomba iboys
  paweł targos
  27.04.2020
  Disco Planeta
  puscie cos basty i stachurskiego dla dobieszzyna mazzowieckiego i pszzyiaciół mojch i was
  paweł targos
  27.04.2020
  Radio Polo
  puscie cos pudzziana benda dla dobieszzyna mazzowieckiego
  pawel
  17.04.2020
  Disco Planeta
  zaje fajna nuta
  Tinu
  13.04.2020
  Disco Party
  Pozdrowiania z Nowej Soli.
  Tomasz B.
  09.04.2020
  Radio FTB
  Pozdrowienia z Niemiec zagraj coś skocznego z akzent
  Sulzaj
  05.04.2020
   
  Nadchodzące Imprezy
  3 Online « 30 Dziś « 701 977 Odwiedzin