./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Marioo - Beza Malinowa
   
  Komentarze
  Radio Polo
  Witam i pozdrawiam
  Dawid
  02.11.2019
  Disco Party
  ta muzyka wspiera nasza prace przez caly dzien
  aaa auto
  31.10.2019
  Disco Party
  Proszę o piosenke D-BOMB-- O Ela,ela
  justyna
  30.10.2019
  Disco Stacja
  muzykajest fajna
  kasap
  30.10.2019
  Disco Party
  Poproszę o piosenkę Joker & Sequence - Nieśmiała dla naszej Mamy Macii i Taty Marka Pozdro to ja Krystian! Mam 11 lat!!!
  Krystian Hlebowicz
  27.10.2019
  Disco Party
  Poproszę piosenkę Borys LBD - Hey Hey Hey (Party Everyday)
  Krystian Hlebowicz
  27.10.2019
  Radio Polo
  Pozdro z MALARNI!!!
  Spox
  23.10.2019
  Radio Polo
  Hej
  W
  23.10.2019
  Disco Party
  Pozdrowienia dla Dobrego Miasta
  Prezes Zibi
  22.10.2019
  Radio Ty i Ja
  Anula tu radek
  Radzio
  17.10.2019
   
  Nadchodzące Imprezy
  3 Online « 267 Dziś « 685 343 Odwiedzin