./tresc/radio_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • Słuchacze
    Lazurowe Radio Party.
  • 98
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Lazurowe Radio Party

Nazwa radia: Lazurowe Radio Party z pewnością nie powstała przez przypadek. Już po pierwszym wejściu na stronę tej rozgłośni możemy poczuć się jak na wakacjach w ciepłym miejscu, nad lazurową wodą, gdzie panuje wspaniały klimat, wystrzałowa zabawa, gdzie możemy się zrelaksować i poczuć doskonałą atmosferę pozytywnych emocji unoszącą się w powietrzu.

Pod wakacyjnym logiem radia, przedstawiającym jego nazwę na tle gór i lazurowej wody, znajduje się poziome menu, które pozwoli nam dotrzeć do: profilu na portalu społecznościowym Faceebook, panelu DJ’a, głównego odtwarzacza, ramówki, ekipy, pozdrowień online, oraz do miejsca, gdzie możemy zamówić utwór specjalny. Na samym środku strony znajduje się aktywny pasek, na którym wyświetlane są serdeczne pozdrowienia od słuchaczy, a zaraz pod nim ramka z informacjami o aktualnej audycji, jej prezenterze oraz tytuł piosenki. W centrum widnieje również okno aktywnego czatu, dzięki czemu możemy z łatwością kontrolować przebieg rozmów z innymi odbiorcami, którzy dzielą z nami czas poświęcony muzyce.

Kolorem przewodnim szaty graficznej radia jest oczywiście lazur, ale również pastelowy fiolet, biel oraz kontrastująca czerń. Strona Lazurowego Radio Party jest rozbudowana, ale też niezwykle intuicyjna, jeśli chodzi o poruszanie się po niej. Każdy z łatwością odnajdzie tu wszystko czego oczekuje po internetowej rozgłośni.

Niezwykle przydatna jest także nawigacja, która znajduje się po stronie lewej. Dzięki niej z łatwością będziemy mogli posłuchać Lazurowe Radio Party w odtwarzaczu Windows Media Player, Real Player lub w Winamp. Pomoże ona również w szybkim przeniesieniu się do informacji o liście przebojów, rekrutacji i grafiku, a także da możliwość wysłania pozdrowień głosowych. Tym, którzy szukają doznań nie tylko słuchowych, ale także tych wizualnych, Lazurowe Radio Party daje możliwość obejrzenia wszystkich klipów do piosenek z topowej dwudziestki lity przebojów. Wystarczy kliknąć w ikonę, abyśmy mogli obejrzeć dany teledysk na YouTube.

Lazurowe Radio Party jest prowadzone przez liczną grupę prezenterów. Gabi, Selene, Arti, Ala, Amira, Andre, Atut, Krzyś, Ks. Volf, Lala, Malutka, Mirek, Przemek, Sexy Boy, Szatan, Vanilka i Żabcia to ludzie, dzięki którym będziemy mogli bawić się do białego rana przy naprawdę różnorodnych melodiach, ponieważ radio proponuje nie tylko polską muzykę taneczną. Można usłyszeć w nim utwory w językach obcych, te nieco spokojniejsze jak i z pazurem. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!

By czas mijał jeszcze przyjemniej, radio, oprócz doskonałej uczty muzycznej, zapewnia inne rozrywki. Po prawej stronie widnieją cytaty, które są codziennie inne oraz żart dnia. Możemy skorzystać także z kalendarza i zegara lub zadać prywatne pytanie przez podany numer gg.

Gdy wspomnienie wakacyjnych eskapad nie daje wam normalnie funkcjonować w szary powszedni dzień i dalibyście wszystko, by powrócić na niezapomnianą imprezę nad brzegiem morza, a aura po prostu nie sprzyja, włączcie bez zastanowienia Lazurowe Radio Party! Pozwoli wam doładować energię i pozytywnie się nakręcić na resztę tygodnia!
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Jola [30.05.2018]
Pojebane co nie które te radia są,muzyka stale ta sama a Prezenterzy co nie którzy słuchu nie mają wcale .Śpiewając tak fałszują że coś strasznego...
mati [25.07.2017]
Sucham
mati [10.03.2017]
Ja kce jesteś szalona
mati [09.03.2017]
Fajne to
5 Online « 122 Dziś « 511 330 Odwiedzin