./tresc/radio_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
 • Słuchacze
  Polska Stacja.
 • 7
  Głosów dla
  Polska Stacja.
 • 39
  Słuchacze

  radia Disco Polo

Polska Stacja

Jesteś osoba, która nie potrafi usiedzieć w miejscu? Kochasz zwariowaną zabawę i tańce do białego rana, ale zwykłe audycje radiowe już Ci nie wystarczają? Radio internetowe PolskaStacja.pl jest stworzone wprost dla Ciebie! Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych stron poświęconych muzyce w Internecie. Jego szata graficzna jest prosta i czytelna. Nie ma możliwości, żebyś zagubił się podczas jej odwiedzenia.

Polskiej muzyki tanecznej posłuchasz aż na dwóch kanałach, które proponuje radio, są to: Disco Polo Radio i Polski Power Dance. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych programów, wystarczy, że klikniesz, a Twoja ulubiona muzyka zacznie docierać do Twoich uszu a dobra zabawa z pewnością rozkręci się na dobre! Oprócz możliwości korzystania z PolskiejStacji.pl na komputerze, możesz skorzystać ze specjalnej aplikacji, która pozwoli Ci na darmowe słuchanie muzyki na Twoim smartfonie.

PolskaStacja.pl nie ustępuje innym radiom internetowym w możliwości nawiązywania kontaktów na czacie czy dyskusjach na forum. Natomiast tym, co wyróżnia je od innych jest zakładka, która pozwala na przeczytanie tekstów piosenek, oraz obejrzenie swoich ulubionych teledysków. Jeżeli potrzebujesz podwójnej porcji dobrej muzyki i szukasz prostego i niewymagającego szczególnych umiejętności dostępu do niej? Nie ma problemu! Radio PolskaStacja.pl jest czymś, czego oczekujesz!
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Pawel [28.02.2016]
Fajna Nuta pozdrawiam
pinio [05.01.2016]
dobre
саша [01.07.2015]
спасива полаки
харошые песни
нада дружбу мезду
нашыми народами
мы зе словиане!
саша
ADAM [19.06.2015]
SPOKO MUZA
Jacko [28.05.2015]
Szkoda że nie ma czatu jakiegos
Daniel [30.03.2015]
Dziadek Zostaje u Ciebie ;D
kiler [01.02.2015]
stacja ok spoko wodza
1 Online « 16 Dziś « 748 356 Odwiedzin